Český pohár odstartoval v Nasavrkách

Neděle :
Těžký middle – neprůhledný les, většina kontrol ve „světlezeleném“, mnozí z nás měly problémy v dohledávkách; naštěstí máme Zrníky !! Jak Adélka v D12, tak Tomáš v H40 byli ve svých kategoriích nejrychlejší a s přehledem zvítězili !

Sobota :
Klasika ve studeném a mokrém lese. Po ranním dešti se ochladilo, už tak měkká podložka ještě více změkla; klasický vysočinský terén, pro áčkovou klasiku ne zcela optimální, ale běžel se poměrně těžký závod na kvalitní mapě.
Na medailová umístění dnes dosáhli : Honza Nechanický 1.-2. místo v H10; Tomáš Z. (H40) a Lenka K. (D40) – 2. místa; Pochvalu si určitě zaslouží Adélka Zrníková (5.) a Klárka Nechanická (8.) – obě v D12 a rovněž Honza Bořil – 15. místo v H16A je solidní; Nezklamali ani další veteráni – Danka N. (D35) a Dana W. (D45) – 6. místa; Radan K. (H50) 8. místo a Pavel N. (H40) – 10. místo.
Zítra nás čeká mapově náročný middle.

Ještě jsme nevyhnaly únavu ze svalů po uplynulém víkendu a už se můžeme těšit na víkend příští. Dvojzávod Českého poháru, žebříčků A a B uspořádá Lokomotiva Pardubice v okolí Nasavrk – takže budeme závodit takřka „za humny“. V sobotní klasice nás čeká klasický vysočinský terén s dobrou průběžností a viditelností,… Hodně zajímavá závod asi nabídne nedělní middle. Rovinatý terén s minimem cest, špatnou viditelností, řadou melioračních rýh.  Někteří z nás pamatují závod asi z před deseti let…
Na stránce závodu jsou již k mání startovní listiny. V nejvyšších – áčkových kategoriích budeme držet palce Honzovi B. (H16) a Jeronýmovi K. (H18) – oba zažijí svou premiéru v „áčkách“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 5 =