Mistrovství ČR middle

Záznam z nedělního finále připravila brněnská sportovní redakce ČT. Pětadvacetiminutový dokument vysílá ČT4 Sport v pátek 15.6. od 16.40 hod.
Po závodech :
Začněmě výsledky finálového závodu – medailová umístění nás minula, leč velkou pochvalu si zaslouží určitě Jeroným K. za 9. místo v H18 (už postup do finále A pro něho byl úspěchem, i v neděli bojoval jako lev a výsledek je moc pěkný). Stejně velkou pochvalu si zaslouží i Dana W. (5. v D45) a Tomáš Z. (6. v H40) – oba zlínští odchovanci, že by jim tyto terény byly trochu bližší ? Pochvalu zasloží i Břeťa W. za postup do A finále v H50. Solidní výkon po oba dny předvedla Martina V. – výsledné 25. místo (8. ve finále B) je na začátečnici v těchto terénech super výsledek. V nemistrovské kategorii T2 pěkně běžela Adélka Z.
Co říci k závodům – kopcovaté terény , často s kamenitou podložkou, prudké „šmyklavé“ svahy, neprostupné hustníky (zvláště v neděli), řadě závodníků se závod příliš nezamlouval. Osobně bych měl asi připomínky i k mapě – především ke klasifikaci porostů a promapování hustníků.
V sobotu semifinále v neděli finále – takový je program víkendového (9. – 10. 6.) Mistrovství ČR na krátké trati, které pořádá zlínský klub (TZL) v okolí letoviska Rusava v Hostýnských vrších. Co dnes víme zcela s jistotou – že počasí přát nebude a poběží se v dešti; leccos víme i o terénu – úplně jiný než na Vysočině,… Snad se nám bude dařit a vybojujeme alespoň nějaký ten start v nedělním A-finále.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × one =