Poslední květnový víkend

nepřinese moc pěkné počasí (zima, déšť,…), ale zavede nás jednak na Ligu Vysočiny, která tentokrát proběhne jako společný závod s výkonnostně velmi silnou „Východočeskou oblastí“. Pořádá LPU ve Slatiňanech.
V Jeseníkách se poběží dva závody Českého poháru štafet a v sobotu odpoledne závod Českého poháru a ŽA ve sprintu (Karlova Studánka) – běží Jeroným a Martina, T.Zrník, D. Nechanická a L. Voráčková, v oblastních štafetách Klára a Honza Nechaničtí a Adélka Zrníková.
V sobotním závodě oblastních štafet skvěle zaběhla štafeta Vysočiny v kat. D14 s Klárkou a Adélkou v sestavě !. V silné konkurenci zvítězila. Skvěle rozběhla Klárka, která z prvého úseku doběhla jako první, první předávala na druhém úseku i E.Hojná (SJH) a finišovala Adélka, která chybovala – závod zdramatizovala, přesto ve finiši vybojovala vítězství.
Sprint – výborně zaběhl Honza, který v konkurenci 50 kluků skončil 5., Klárka se chybou na jedné kontrole připravila o medaili, přesto skončila 6., Adélce se nezadařilo; Jeroným průměr, Martina silný podprůměr :-(.
Štafety neděle – tentokrát to zdramatizovala už Klárka na 1. úseku, holky statečně dotahovaly a Adélka těsně prohrála souboj o 3.místo, výborně zaběhli také kluci v kategorii H12, kteří ve složení Honza Nechanický, Honza Nešpor a Šimon Mareček skončili 4.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × five =