Už to začalo – a pěkně zostra !

Po řadě zrušených závodů (mimochodem jihlavská Liga Vysočiny je přeložena na 1.5. – a je nutné se znova přihlásit !) konečně naplno vypukla jarní sezóna. Dvojzávod – middle a sprint (oba závody byly zároveň Mistrovstvím Vysočiny a Jč oblasti) uspořádaly jindřichohradecké kluby SJH a TJH. Dopolední middle se běžel poblíž Nové Bystřice na mapě Hammer (prostor MED 2011). Obtížné a pěkně postavené tratě prověřily mapové schopnosti a taky kvalitu zraku pro četbu detailů v mapě. Tituly pro náš klub získali : Honza Nechanický (H12), Tomáš Zrník (H35), Martina Vališová (D18) a Lenka Kamenická (D35).
Odpolední sprint se běžel v Třeboni (asi nejvzdálenější Liga Vysočiny v dosavadní historii !) – pěkný závod v centru města, v zámeckém parku,… Ani zde jsme nevyšli na prázdno – tituly : Honza Nechanický (H12), Klára Nechanická (D14) – /2. v této kategodii Adéla Zrníková/, Martina Vališová (D18), Tomáš Zrník (H35) a Tobiáš Kamenický (H20) – ten při vyhlášení sklízel zasloužené ovace, neboť byl jediným startujícím mezi juniory :-).Máme tedy za sebou úspěšný vstup do sezóny. Pokud jsem na někoho ještě zapomněl, nekamenujte mě. Výsledky a vše o závodech hledejte tady.