Kroužek O – sportů při DDM Nové Město na Moravě

začal opět od září svoji činnost. Do konce října jsme trénovali venku buď sami, nebo se žďárským klubem. Běhali jsme u Ski hotelu, u Piláku ve Žďáře, u Bohdalce a taky u nás ve městě na atletickém stadionu a v jeho okolí. V září také proběhly čtyři náborové hodiny orientace pro 2. ZŠ pro 4. a 5. třídy. Od listopadu jsme se přesunuli do tělocvičny v Petrovicích. (Bohužel se nám nepodařilo sehnat tělocvičnu v NM, z důvodu velké obsazenosti.)

Do kroužku je nyní přihlášeno cca 18 dětí. S trénováním nám nejčastěji pomáhají Močubovi, ale i další. Mezi stálé „dopravce“ patří Pavel Pejchal a Červinkovi. Dále i DDM a jeho ředitelka Alena Sobotková nám vychází vstříc, ať už platbou tělocvičny, tak kancelářským servisem (barevné kopírování, laminování),  příspěvkem na nákup vybavení (busoly, hokejky, míče) a nebo zajištěním klubovny v případě nepřízně počasí.

O – kroužek se nyní schází v 16:15 za kulturním domem a odtud odjíždíme do Petrovic, kde jsme od 16:30 do 18:00 hod. Pokud byste se chtěli přijít podívat nebo i přidat, dejte prosím dopředu vědět, rádi vás zapojíme do odvozu dětí a do aktivit v tělocvičně. A abyste aspoň trochu tušily, co vás čeká v tělocvičně, prohlédněte si fotky. Autorem tratě je Šimon Mareček, naše pravá ruka v O- kroužku.

Vedoucí O-kroužku : Jana , Jirka, Katka, Petr

Fotografie0058Fotografie0056Fotografie0057

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − nine =