Liga Vysočiny Veverské Knínice

16_LVI na poslední Lize Vysočiny letošní sezóny, tentokrát v blízkosti Brna ve Veverských Knínicích, zanechali naši závodníci výraznou stopu. Běželo se ve vysočinském terénu, i když trochu více zarostlým než jsme zvyklí a také celkem členitým s několika údolími a v severní části mapy také s hlubokými erozními rýhami. Konečně se také dostavilo trochu podzimní počasí, a i když nakonec nepřišel slibovaný noční mráz, tak i tak byla celkem kosa.

Jak už jsem řekl, novoměstským závodníkům se velmi dařilo a získali i několik pódiových umístění. V D10 opět vyhrála Zuzana Stoklasová, v D12 skončila druhá Táňa Slámová, v D14 se poprvé na nejvyšší stupínek postavila Daniela Stoklasová a v D16 skončila Klára Nechanická druhá. V hlavní ženské kategorii byla Martina Vališová 4. V D35 byla druhá Danka Nechanická.

Dařilo se i v mužských kategoriích. V H12 suveréně zvítězil Honza nechanický, když druhého deklasoval o více jak 8 minut. V H21C skončil Tomáš Zrník na 9. a Jeroným Kamenický na 13. místě. V kategorii příchozích vyhrál Kuba Janíček.

Výsledky ostatních závodníků, kteří se neprobojovali mezi nejlepší naleznete ZDE.

Mapa H21

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × five =