Mezi sršáňama, v Hostinném a ve Smiřicích

  – tam všude se o tomto víkendu orientačně závodilo.
Začněmě sobotním dopolednem – Český pohár štafet v Libíně (u Hořic). Závod uspořádala SHK. A překvapivě se právě tento závod dostal do celostátních médií. To vše kvůli dramatickým bojům – ne však mezi závodníky navzájem, ale mezi závodníky a rojem zdivočelých sršňů. Díky tomu se i výsledky závodů dostaly do pozadí, ale pro pořádek : Honza Nechanický a Šimon Mareček v dresu Vysočiny 3. místo, Kameničtí v mixech 2. místo.
Odpoledne patřilo pěknému sprintu v Hostinném (pořádala LTU) – závod na čitelné mapě, bez záludností. Z výsledků : Adéla Zrníková – 2. v D14, Danka N. (D35) a Lenka K. (D45) – vítězný „double“ ve veteránkách, H12 – 1. Šimon Mareček, 3. Honza Nechanický. Cenné je i 7. místo Jeronýma v H20A a 10. místo Martiny v D18A.
A konečně neděle patřila premiérovému Mistrovství ČR sprintových smíšených štafet ve Smiřicích.  V dresu Pardubic perfektně zaběhla Martina – 3. místo na prvém úseku v dorostu !! Matěj K. finišoval pro 6. místo v dresu pardubického béčka v hlavní kategorii.  Závod můžete sledovat v pondělí ve 22:05 na ČT Sport.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × four =