Přebor škol

prebor1 Krajského kola přeboru škol v orientačním běhu, které se uskutečnilo ve Velkém Meziříčí minulou středu 7. 5., se zúčastnilo 12 orientačních běžců, majících co dočinění buď s naším oddílem, nebo s kroužkem o-sporů při DDM. Tratě byly rozhodně náročnější než při okresním kole ve Žďáru nad Sávou a i konkurence zde byla větší. I přesto jsme dovezli několik cenných kovů. prebor2Nejcennější, zlaté medaile, vybojovali ve svých kategoriích Šimon Mareček a Jakub Dvořáček. Bronzovou medaili získala Martina Vališová, na 4.místě se umístila Ema Marečková a Jeroným Kamenický. Nejmladší děti ve složení Adam Červinka, Ema Marečková, Táňa Slámová, Jakub a Tomáš Dvořáčkovi vybojovali 3. místo v soutěži družstev.