Víkendové závody

O víkendu se závodilo na dvou frontách.

Český pohár a ŽA jsme měli za humny, v Odranci. Závod v typickém vrcholovém terénu Žďárských vrchů, s perfektním shromaždištěm a dobrou organizací kazil pouze fakt, že se znatelně oteplilo, a mnohým to činilo nemalé problémy, zvláště na sobotní klasice, kdy tratě byly opravdu dlouhé a ani dostatek občerstvovaček nepomohl od totálního zavaření. V neděli na middlu už to nebylo tak hrozné, neboť tratě byly výrazně kratší a z velké části v bažinách a rýhách, které napomáhaly k ochlazování. Middle byl však mapově mnohem náročnější a někteří se vraceli z lesa velmi nespokojení se svým výkonem.

V Sobotu opět dobř zaběhla Zuzana Stoklasovám, která skončila 3. v D10C. V D18A byla se svým výkonem spokojená Martina Vališová, která skončila v silné konkurenci na 9. místě. Lenka Kamenická byla 2. v D40. V H12C s náskokem zvítězil, na jaře dobře běhající, Šimon Mareček. Jeroným Kamenický byl v H20A, i když se značnou ztrátou desátý.

V Neděli byly naše výsledky trochu slabší, ale našli se vyjímky. Slušně zaběhla Ema Marečková, která doběhla v D10C na 4. místě. Šimon byl tentokrát v H12C druhý. V H21A neběžel špatně Tobiáš Kamenický, který sice obsadil 33. místo, ale čas byl celkem dobrý. V H50B byl velmi spokojený Radan Kamenický, který po sobotním odpočinku obsadil 5.místo. Bohužel se nedařilo našim „elitním závodníkům v áčkových kategoriích, kteří dělali velké chyby a ve svých kategorích se umístili na úplném konci startvoního pole.

Na béčkách nás reprezentovali pouze Nechaničtí a Zrníkovy. Klára byla v D12 v sobotu 12. a v něděli 6. Tomáš Zrník (H10C) byl v neděli taktéž 6. a Tomáš Zrník (H40b) byl v sobotu 3. a v neděli 2.

Kompletní výsledkový servis najdete na ORISU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × five =