Začala letní sezóna

V sobotu 15.3. začala letní sezóna závodů v orientačním běhu závodem Jarní skály. Pořadatelé z Turnova pořádali oblastní závod v atraktivním terénu pískovcových skal Českého ráje, kde proběhlo MČR na klasice 2012. Centrum bylo tentokráte v jižní části prostoru, přímo pod hradem Kost a na startu se sešla témeř tisícovka závodníku! I přes citelné ochlazení vyrazili vyzkoušt náročné tratě i borci z našeho klubu. Nejlépe se vedlo v kat. H12 Šimonovi Marečkovi, který doběhl s náskokem 3 minut na 1.místě. 2. místo vybojoval Tomáš Zrník v H35 a na čtvrtých příčkách doběhli Petr Mareček v H45 a v H10 Tomáš Zrník ml. Adélka Zrníková skončila v D14 na 5.místě. Prestižní kategorii žen D21A si zaběhla Hanča Wurzelová a doběhla na 22.místě. Výsledky ze závodů najdete zde: http://sok-turnov.sweb.cz/

O dalším víkendu se běží tradiční hradecká dlouhá trať (sobota) a nedělní štafety. Na startu budou opět zástupci našeho klubu.