Liga Vysočiny 2015 vypukla !

… a to hned dvěma sobotními závody pořádanými CHT ve Skutči. Sobotní Mistrovství oblasti na middlu v takovém „hodně divném lese“ – který sice díky těžební činnosti (kamenolomy) je zajímavě členitý, avšak ostružinový podrost z něho dělá šílený „humus“.
Jak se nám dařilo ? – obstojně – medaile získali : Zuzka Stoklasová (D12 – stříbro), Klára Nechanická (D16 – stříbro), Daniela Stoklasová (D16 – bronz), Šimon Mareček (H14 – zlato), Honza Nechanický (H14 – stříbro); v nemistrovských kategoriích zvítězili : Lenka Kamenická (D35), Zdeňka Hrušková (D55) a Jirka Hruška (H55), k tomu ještě několik dalších uístění na stupních vítězů.
Odpolední závod ve sprintu v ulicích města Skuteč patřil k jednodušším a rychlejším sprintům, avšak bez jakýchkoli záludností, což se u sprintů cení ! Pro vítězství si z OSN doběhli : Zuzka Stoklasová (D12), Klára Nechanická (D16), Lenka Kamenická (D35), Šimon Mareček (H14), Andy Močuba (H21D), Zdeněk Cerník (H55) a Tereza Ester Kamenická (HDR). Čtvrtým místem s v hlavní mužské kategorii blýskl také Jeroným Kamenický.
Kompletní výsledky závodů na ORISU.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − 2 =