Liga Vysočiny Klouzovy

DSC_0648V pauze před mistrovstvím na klasice uspořádala Chotěboř Ligu Vysočiny v tradičním terénu, kde se v posledních letech běhá snad každý rok. A jako každý rok byl i tisk mapy naprostá tragédie, když barvy měly naprosto jinou barvu, než by měly mít. Závod to však byl jinak pěkný. Podzimní slunko příjemně hřálo, ale hustníky po pátečním dešti nevysušilo, a tak někteří z nás, kteří si neuvědomili, že může být i závod, kde nejsou mapy v mapníku, přibíhali do cíle s mapou, připomínající puzzle. Kromě již zmíněných hustníků jsme ještě mohli narazit na paseky, které již úplně pasekami nebyly a proběhnout je byl docela výkon. Zbytek lesa byl nicméně letecký a často velmi jednoduchý. Stavba tratí (alespoň v H21) se ale povedla, když na trati bylo hned několik zajímavých voleb postupů, kde se špatným výběrem dalo ztratit docela dost času. MAPA H21C.

Z OSN startoval celkem slušný počet závodníků a jako vždy někteří z nás dosáhli dobrých DSC_0178výsledků. V D12 byla Zuzka Stoklasová třetí, stejně jako Táňa Slámová v D14. V D16 sice startovali pouze 3 závodnice, ale druhé místo Daniely Stoklasové se přesto počítá. V D21C byla Hanka Wurzelová pátá, ale s propastnou ztrátou více jak 17 minut na vítězku, nutno podotknout, že na druhé místo to bylo minut už jen pět. V D35 naprosto suveréně zvítězila Lenka Kamenická, která za sebou nechala další závodnici skoro o 10 minut. Třetí byla Danka Nechanická.

V H14 vyhrál Šimon Mareček. V H21C doběhl Jeroným Kamenický i přes některé velké chyby pátý, ale stejně jako u žen s propastnou ztrátou 16 minut na vítěze ( na mě 😀 ). V H21D doběhl druhý Vašek Černík. A Zdenek Černík vyhrál v H55. V kategorii P doběhla třetí Pavlína Wurzelová, kterou jsme zase po čase měli tu čest vidět na závodech. Kompletní výsledky najdete na ORISu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen + 14 =