Mistrovský víkend

Neděle 4.9.
Shrnu-li víkendové výsledky, tak to vyzní jako chlubení, ale moje 2. a 1. místo v nejstarších veteránech v Českém poháru MTBO je asi nejvýraznějším úspěchem. Tomáš Zrník v H21A zajel svůj průměr. Markéta Zrníková, pokud se nepletu, si odbyla svoji premiéru v MTBO a dvě 4. místa v D14 nejsou špatná.
V „áčkových“ závodech OB na Boskovicku jsme sice nedosáhli výrazného úspěchu, ale jak Honza B. v H14, tak Jerry K. v H16 i Tobiáš K. H18 se snažili seč mohli, ale na nejlepší to tentokrát nestačilo.
Stále je otevřená otázka, zda v příštím roce budeme pořádat některý ze závodů MTBO – ale pravděpodobně v Novém Městě přivítáme českou špičku v polovině října 2012 na MČR ve sprintu, závodě Českého poháru na middlu a MČR smíšených družstev.
Pátek 2.9.
Již dnes (pátek) odpoledne se v Boskovicích běželo Mistrovství ČR v OB – sprint. Na startu v mistrovských kategoriích se objevili Tobiáš a Jeroným Kameničtí. Dle aktuálních informací „díru do světa“ neudělali. Ve vetereniádě startuje Katka M. O mistrovské tituly se bude bojovat i v MTBO – v sobotu klasika (Orlovy) a v neděli middle (Lipnice). V mistrovských kategoriích nemáme zastoupení, o veteránský titul se bude bít Radan.
Soutěže OB pokračují i v sobotu a v neděli v okolí Boskovic. (závody Českého poháru a áčkového žebříčku). Zabrat by konečně měl Tobiáš K., který stále nemá pro příští rok jistotu licence A.
Při závodech MTBO bude rovněž zasedat soutěžní komise, která rozhodne, zda některý ze závodů Českého poháru přivítáme příští rok v Novém Městě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − seven =