Ostrý start republikových soutěží

Republikové Mistrovské soutěže byly zahájeny hned na dvou frontách – „áčka“ + moravská „béčka“ v Hradci nad Moravicí (AOP) a česká „béčka“ v Mostku a Horní Nové Vsi (STH, NPA). Osobně jsem byl

„pozorovatelem“ moravských závodů (sobotní start v HDR, v nedělikvůli počasí bylo možné tuto kategorii využít snad jen jako trest pro zlobivé děti. což není náš případ 🙂 ). No a co jsem měl možnost vidět, tak české závody pravděpodobně musely být kvalitnější. V Hradci nad Moravicí terén nic extra, stavba tratí v neděli hezčí, i tak překročené časové limity v řadě kategorií, na občerstvovačkách voda, po které řada závodníků pro bolesti břicha po lese jen kráčela, atmosféra shromaždiště jak na oblasťáku (stačilo málo – doběh mezi oddílové stany a stánky s občerstvením),… relativně nízká účast (vč. kategorií elity). No a když k tomu přičtu privátní problém, že ubytování jsme měli zaplacené v chatkách, kde právě v sobotu nastala havárie vodovodu, tak co dodat ? Ve výsledcích se prosadila jen Lenka K. (4. a 1. místo), v sobotu velmi dobře zaběhl Jerry (13.).
Českých závodů se účastnili Wurzelovi a Bořilovi. V sobotu se nevíce dařilo Daně W. V neděli se zlepšil Honzík Bořil. Sedmé místo je pěkné !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − eleven =