Podzimní Liga Vysočiny startuje

Závodem v Římově (nedaleko Třebíče) startuje v sobotu 10.9. seriál podzimní Ligy Vysočiny. Na startu by mělo stanout 15 závodníků našeho klubu.

V Římově se běžel middle na více jak 3 roky staré mapě (Březová – jih) – a v některých místech už stáří mapy bylo poznat. Stavitel tratí se snažil, postavil poměrně hodně kontrol, nicméně pár kontrol ve vztahu ke kvalitě mapy bylo zbytečně zastrčených a tedy na náhodu. Škoda, jinak moc pěkný závod.
Výsledky jsou již na stránce závodu – viz výše. Njúspěšnější jsme byli v kategorii H10 – kde Šimon Mareček zvítezil a Honza Nechanický přidal 2. místo; v D12 Klára Nechanická rovněž 2.; v nejmladších veteránkách (D35) jsme měli početné zastoupení – 2. Dana W., 3. Danča N., 5. Lenka K.; rovněž dvě místa na stupních vítězů jsme urvali v D45, díky Zdeňkám – stříbrná Č. a bronzová H., pěkná jsou i čtvrtá místa Pavlů (F. v H21D a N. v H35); Nejpopčetnější zastoupení jsme měli v H45 – Zdeněk Č. zvítězil, Radan K. 5. , Břeťa W. 7. a Petr B. 9.. Pochvalu si zaslouží v D16 Martina Vališová, která při své závodní premiéře běžela většinu mezičasů srovnatelně s mnohem zkušenějšími soupeřkami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 − 11 =