Před námi mistrovský víkend u „Velmezu“

O víkendu budou někteří z nás bojovat o vavříny z Mistrovství ČR na krátké trati (česky = middle). Pořádá TTR v blízkosti Velkého Meziříčí – tedy za našimi humny. V mistrovských kategoriích se představí Hanka W. (D21) a Tobiáš (H18) s Jerrym (H16) K. Pro všechny by měl být cílem postup do nedělního finále „A“. Pro Hanku, aby stabilizovala své postavení v rankingu a měla možnost startovat v elitní kategorii, pro kluky v zájmu vyběhnutí licence A. Ve veteránech budou nejvýše mířit Tomáš Z. (H40) a Dana W. (D45).

Sobotní kvalifikace Mistrovství ČR byla mapově hodně náročná ! I ti nejlepší chybovali. Někteří si stěžovali na mapu, znevýhodněni byli i ti, kteří startovali na začátku a šlapali kopřivy,… V mistrovských kategoriích se nám moc nedařilo. Nejlépe zaběhl Jeroným K. Po slibně rozběhznutém závodě chyboval a zítra poběží finále B – nicméně s šancí vyběhnout si pro příští rok licenci A. Z veteránů si start v zítřejším A-finále vybojovala pouze Dana W. (D45). Tomáš Z. (H40) po velkých chybách je prvním nepostupujícím.
A ještě připomínám – středa v 16 hod u Skihotelu (raketa) je připraven trénink. Pokud by někdo chtěl využít dříve, kontroly jsou v lese a mapy u Marečků.