Opět závodíme

Covid je (věřme) na ústupu, a tak se při dodržení předepsaných pravidel můžeme vracet do lesů. Závody Českého poháru a žebříčku A obdržely ministerskou výjimku a po dvojzávodě o druhém květnovém víkendu pořádaném SJI, byl tento víkend (22.-23.5.) vyhrazen sprintovým Mistrovstsvím ČR. V sobotu ve Šternberku jednotlivci, v neděli v Litovli čtyřčlenné štafety. Žádný z „aktuálních“ členů našeho klubu sice nestartoval, ale musíme zmínit skvělé výkony našich odchovanců: Klára Nechanická v sobotu krásné desáté místo v hlavní ženské kategorii!, v neděli potom 12. místo se štafetou Tesly Brno; Jeroným Kamenický v sobotu skvělé 13. místo v hlavní mužské kategorii, v neděli rovněž 13. se štafetou TJ Turnov; Šimon Mareček v sobotu 10. v juniorech (možná chtěl více), v neděli rovněž 10. místo se štafetou Lokomotivy Pardubice B, kde mu předával Matěj Kamenický; Honza Nechanický v sobotu „nic moc“ – 20. místo v juniorech, v neděli 15. se štafetou Tesly Brno B.
24.5. Ještě jsem zapomněl na Zuzku Stoklasovou – v sobotu 20. v D18 a v neděli 14. ve druhé dorostenecké štafetě Lokomotivy Pardubice.
Důležité pro náš klub však je, že jsme si v neděli 23.5. mohli konečně (po více jak půlroce) zazávodit (formou startovních vln) v Chotěboři. Výsledky nejsou důležité. Důležité je, že závodní sezóna snad už konečně začala.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 + 9 =