Opět middle a sprint

V sobotu nás čekají další dva závody Ligy Vysočiny – tentokrát společně s brněnskou oblastí. Program je nápadně podobný minulé sobotě. Dopoledne middle (pořádá TBM) – centrum u sjezdovky v Předklášteří (minulý týden sjezdovka v Nové Bystřici, sic!). Odpoledne pak sprint v ulicích Tišnova – pořádá VBM.
Po závodech : Middle na mapě Kozí brada (ne zcela kvalitní tisk), citlivá stavba tratí, počasí vydrželo – pěkný závod.  Výsledky ještě agentury nepřinesly – pamatuju si pouze dvě druhá místa – Honza Nechanický v H12 a Lenka K. v D35; velmi povedený závod zaběhla Martina Vališová v D21C – 6. místo a ztráta pouze 4 minuty na loňskou mistryni republiky Kamilu Gregorovou;
Odpolední sprint (mapa Pod Květnicí) se běžel v centrální a SZ části města Tišnov, prvá část v panelákové zástavbě, konec ve starší zástavbě. Takový „obyčejný“ sprint. Žádné výjimečnosti, žádné atraktivity, ale také žádné chytáky, či sporná místa.
Výsledky jsou na stránce závodu –  zvítězili Honza Nechanický v H12, Klára Nechanická v D14 a Lenka K. – když soupeřky v D35 deklasovala rozdílem třídy. Skvělá opět i Martina Vališová – 6.-7. místo v D21C.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 4 =