Úspěšný víkend pod Radyní

! Podívejte se na reportáž české televize o závodě !

Hrad Radyně, založený Karlem IV., týčící se nad městem Starý Plzenec byl svědkem bojů o poslední sady letošních medailí v orientačním běhu. Pěkný les s řadou skalních útvarů, tratě bez záludností,..
V sobotu se běžely štafety. Výborné výkony odvedli naši žáci v dresu Vysočiny  – Adélka, Klárka – 3. místo D14; Šimon a Honza – 3. v HD12. V silné konkurenci se neztratili ani veterání v H135 Tomáš, Radan a Petr 11. místo.
V neděli, za slunečného (téměř letního) počasí vrcholily letošní Mistrovské soutěže závodem družstev. Nádherné závody se skvělou atmosférou byly korunovány i skvělými výkony !! Žákovské (8-členné) družstvo Vysočiny získalo stříbro !! – nečekaný skvělý úspěch, o který se zasloužili i Klára Nechanická, Šimon Mareček a Honza Nechanický (ten zašel neskutečně skvělý závod).
Rakváči v HD225 – Tomáš, Lenka, Radan, Danka, Petr – v konkurenci téměř 50 pětičlenných družstev vyběhli krásné desáté místo.P1250823-1
Zmínit musíme i prvý úsek závodu dospělých – který vyhrál s 20 sekundovým náskokem Matěj Kamenický v dresu LPU a výrazně se zasloužil o konečný bronz jeho sedmičlenného družstva.