Závodili jsme ve Skutči i v Rosicích

Početná výprava startovala na Lize Vysočiny ve Skutči. Zajímavý terén přetvořený lidskou činností při těžbě kamene prověřil téměř dvě stovky závodníků. Mezi devatenácti závodníky klubu měli někteří i svoji orienťáckou premiéru (Červinkovi). Odvezli jsme si tři prvenství. Honza Nechanický vyhrál kat. H12, Šimon Mareček H14 a Katka Marečková D35. Na druhých místech doběhli Taťána Slámová v D12, Danča Dvořáková v D35 a Tomáš Zrník v H35. Bronz vybojovali v D10 Ema Marečková a v D14 Adélka Zrníková. Výsledky najdete: http://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=2454

Na závodech brněnské oblasti v Rosicích (výsledky: http://betaursus.wz.cz/down/oblz_2014/vysledky_middle/vysledky.htm) se poprvé postavili na start orienťáku někteří členové i rodiče z kroužku orientačních sportů. V kat. D12 se dařilo Lídě Pejchalové, která doběhla na 3.místě. Na dalších dvou závodech Ligy Vysočiny v Chotěboři už budeme startovat v plné síle a čeká nás dopolední závod ve sprintu v ulicích města a odpolední závod na krátké trati.