Náročný pořadatelský víkend

Po roce jsme opět uspořádali závody v MTBO. Tentokrát rovnou tři během dvou dnů. Počasí nám moc nepřálo, teploty se od ranního mrazu nahoru moc neposouvaly, ale naštěstí nepršelo. Navíc jsme tentokrát měli k dispozici skvělé zázemí Vysočina arény. Závody se úspěšně odjely, takže je možno si pogratulovat k odvedenému výkonu.

Poděkování pořadatelům od ředitele závodu:

Ahoj všem,
jako už poněkolikáté se vám ozývám po konci závodu s poděkováním za vykonané dílo.
Ze známých ohlasů se zdá, že závody se převážné většině účastníků líbily, ohlasy se ještě budou objevovat a potvrdí či upraví tento názor. Tedy základ pro hodnocení je dobrý.
Za tímto vyzněním je skryt průběh příprav, realizace a nemálo práce, stavitelů, IT, správy webu i organizační s některými muškami, objevilo se i několik „much“ :-). Dotčení vědí a každý si vybere to svoje. Následně i fyzického nasazení při stavbě arény v pátečním dešti i víkendovém průběhu závodů. Buďme tedy rádi za dobré vyznění a uchovejme zkušenosti pro možná další větší akci, ke které se případně odhodláme.
Děkuji tedy všem za dobře odvednou práci i ochotu přiložit ruku k dílu, není to vždy samozřejmé. Práce pak více baví, či alespoň se lépe snáší. Nebudu dnes hledat a vyjmenovávat, co bylo důležitější či náročnější.
Tedy stručně.
Děkuji!

Untitled_Panorama1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × five =