3. a 4. ŽB Halouny

halouny1 halouny3

Na další dvojzávod českého žebříčku B nás pořadatelé z USK Praha pozvali do kamenitých svahů Brdské vysočiny (PP Hřebeny).

Sobotní klasika byla uhalouny4ž před závodem velmi podezdřelá velkým převýšením, to jsme ale ještě netušili, že takřka všechny výškové metry vyběhneme do druhé kontroly. Potom kameným polem dolů, a pokud jste doběhly s funkčními kotníky, mohli jste si zamapovat v rýhách před koncem a potom zbývá jenom zběrka a doběh po hrbolaté louce do cíle. Všichni jsme se vrátili se všemi končetinami a někteří museli čekat i na vyhlášení. Tito dopadli nejlépe: V kategorii D40B obsadila krásné druhé místo Lenka Kamenická a o pár minut za ní na sedmém místě skončila Daniela Nechanická. V kategorii H14B o 3 minuty vyhrál Šimon Mareček. V kategorii H45B obsadil Petr Mareček sedmé místo. Břetislav Wurzel doběhl v kategorii H55B desátý. Radan Kamenický si vychutnal vrstevnicovku (kat. ultimate) a doběhl devátý. Výsledky ostatních členů klubu najdete zde.

Nedělnhalouny5í krátká trať potěšila tím, že většinu převýšení jsme vyšlapali cestou na start a potom jsme sbíhali na shromaždiště. Tento hřejivý pocit však důkladně vykompenzovala nízká teplota a hlavně prudký vítr, který panoval. Dopadli jsme takto: V kategorii D40B vyhrála Lenka Kamenická. Daniela Nechanická ve stejné kategorii doběhla desátá. Šimon Mareček obsadil v kategorii H14B druhé místo. Petr Mareček doběhl v ketegorii H45B pátý. Tereza Kamenická si na fáborkové trati doběhla pro krásné čtvrté místo. Výsledky ostatních členů klubu najdete zde.

Děkujeme pořadatelům za pěkné závody. Web závodu zde.

Mapy a tratě ze závodů: ob-postupy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − six =