Mistrovství ČR v OB na klasice

Po závodech :
Tak trochu z ruky (3,5 hodiny cesty) a finále za tak trochu nepovedeného počasí (víceméně trvalý déšť). To jsou asi jediná „negativa“ proběhnuvšího šampionátu. Ideální areál (bohužel díky počasí nepřinesl patřičný společenský efekt), bezva terén, mapy a tratě odpovídající úrovně. Dramatický průběh finálových závodů,…
Z novoměšťáků si největší pochvalu zaslouží Jeroným K. – 4. místem v kvalifikaci vyběhl postup do finále A; tam ještě po dvou třetinách trati atakoval prvou desítku, pak však přišly velké chyby a nakonec 17. místo. Tobiáš K. vyběhl celkově 22. místo (4. ve finále B). Z veteránů splnily očekávání Dana W. (7. místo v D45) a Lenka K. (4. místo v D35).
Před závodem :
O víkendu 17. – 18. září se bude v okolí Bečova nad Teplou bojovat o „nejcennější o-medaile“- protože ať chceme nebo nechceme OB je královským sportem mezi orientačními sporty a klasika zůstává královskou disciplínou mezi disciplínami OB. Součástí Mistrovského klání budou i boje o veteránské tituly. Mezi uchazeči o mistrovské medaile budou i tři závodníci našeho klubu : V ženách Hanka W., ve starších dorostencích Tobiáš K. a dorostencích mladších Jeroným K. O tituly veteránské pak bude bojovat hned pětice našich závodníků, z nichž do boje o přední příčky budou chtět zasáhnout především Dana W. (D45) a Lenka K. (D35).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen + fourteen =