Víkendový program

V sobotu se běží další závod Ligy Vysočiny. Pořádá PZR na Milovech. Na startu „rekordních“ 16 členů našeho klubu; dalších 5 lidí startuje na sobotním pohárovém dvojzávodě (sprint a middle) MTBO ve Slatiňanech.
Komentář po závodech :
Na Lize Vysočiny na Milovech jsem nebyl – co však vím určitě, že počasí bylo naprosto ideální pro běh. Z výsledků zase vím, že se závodů účastnilo hodně mimovysočinských závodníků (především z brněnské oblasti), takže konkurence byla vyšší než obvykle.
Zato jako obvykle běželi výborně naši nejmladší : V D12 zvítězila Klárka Nechanická, V H10 pak zvítězil Šimon Mareček, stříbro přidal Honza Nechanický ! Velkou pochvali zaslouží Martina Vališová – při svém třetím !! startu vybojovala druhé místo. Jen tak dál !
Na „bajkách“ ve Slatiňanech jsem byl – a i zde vládla pohoda babího léta. V lese sucho, žádné bláto,… Pro MTBO moc hezký terén. Tomáš Z. zajel v H21A sprint (20. místo) middle se mu nepovedl (40.). V kategorii“Open long“ proběhlo „mistrovství rodiny Kamenických. Ve sprintu bylo lepší mládí, na middlu vítězila zkušenost 🙂